Justin Petrone “Misjonäripoos”, “Minu Jamaica” reisile kaasa

Sõbrad-tuttavad-lugejad said meilt uudiskirja.

Äsja ilmus Justin Petronelt “Misjonäripoos”: lühilugude kogumik, mis kajastab Eesti elu kentsakusi läbi välismaalase silmade. Lähipäevil ilmub ka e-versioon. Raamatule ei tule esitlust enne, kui lumi on sulanud ja ilm soojaks läinud, teatab autor, kes lubab lugejatega kohtuda maikuisel Prima Vistal.

Miks on raamatu pealkirjaks “Misjonäripoos”, sellest räägib lähemalt siinne postitus. “Ma olen olnud võimalikult aus, nii et üle lugedes võivad kõrvad punaseks minna,” kirjutab Justin Petrone oma raamatu kohta. “Aga vahel tulebki end piinlikusse olukorda seada, kui sa tahad, et keegi sind kuulaks ja südamesse laseks. Misjonäri elu pole kunagi lihtne olnud. Ainus võimalus hakkama saada on uskuda sellesse, mida sa teed. Mina endiselt usun, et Eesti muutub paremaks, ja mina annan selle nimel oma väikese panuse.”

Ja veel uudiseid hiljuti ilmavalgust näinud “Minu Jamaica” kohta. Neljapäeval, 21. veebruaril kell 18 esitleb Tarrvi Laamann raamatut ja avab näituse Viljandi linnagaleriis (Viljandi raamatukogus, aadressil Tallinna 11, Viljandi), sellele järgneb Jamaica stiilis pidu Rubiini klubis (Lossi 15, Viljandi). Rohkem infot siin.

Kes aga soovib minna Jamaica saareriiki oma silmaga kaema, võib kasutada sellist võimalust: igale reisi broneerijale “Minu Jamaica” raamat kingiks kaasa.

Petrone Print

Advertisements
Rubriigid: Uncategorized, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s