Ilmus “Minu Ameerika 3”

Nüüd on ilmunud Epp Petrone “Minu Ameerika 3”.

See raamat jätkab autori Ameerika-lugude sarjas juba eelmistest osadest tuntud tegelaste ja teemadega – ameeriklasest abikaasa Justiniga sai Epp “kaasavaraks” ka kogu sealse suguvõsa ja kohustuse end ning oma lapsi regulaarselt Ameerika sugulastele ette näitamas käia. Pidev teise maailma otsa lendamine ning sellega oma ökoloogilise jalajälje suurendamine läheb autori tõekspidamistega aga vastuollu. Samuti on Epul raske leppida Ameerika vanaema-vanaisa ehk Mimmi ja Papa tarbimishullusega, kingirahe alla satuvad ka pisikesed Anna ja Marta.

Lisaks perekondlikele teemadele räägib seekordne raamat palju ka üldisest majanduskriisist, mis aastal 2008 kulmineerus Ameerikas  mitmete pankade ning finantsettevõtete kokkukukkumisega. Pinget hoiab üleval ka 2008. aasta presidendivalimiste teema – Barack Obamale elab kaasa kogu Petrone-pere. Isegi tol hetkel vaid 4-aastane Marta suudab valimisjaoskonna ees furoori tekitada, sekundeerides omamõeldud viisijupil “rock-Obama, rock-Obama”.

9. detsembril kell 17 kohtuvad Epp Petrone ja “Minu Eesti 2” autor Justin Petrone lugejatega Viru keskuse aatriumis.

10. detsembril kell 12 on autorid Tartus Tasku keskuse Rahva Raamatu poes, 16. detsembril kell 17 Viljandi Rahva Raamatu poes ja 18. detsembril kell 12 Pärnu Rahva Raamatu poes.

Häid lugemiselamusi!

Advertisements
Rubriigid: Uncategorized, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s