Ilmus “Minu Ameerika 3”

Nüüd on ilmunud Epp Petrone “Minu Ameerika 3”.

See raamat jätkab autori Ameerika-lugude sarjas juba eelmistest osadest tuntud tegelaste ja teemadega – ameeriklasest abikaasa Justiniga sai Epp “kaasavaraks” ka kogu sealse suguvõsa ja kohustuse end ning oma lapsi regulaarselt Ameerika sugulastele ette näitamas käia. Pidev teise maailma otsa lendamine ning sellega oma ökoloogilise jalajälje suurendamine läheb autori tõekspidamistega aga vastuollu. Samuti on Epul raske leppida Ameerika vanaema-vanaisa ehk Mimmi ja Papa tarbimishullusega, kingirahe alla satuvad ka pisikesed Anna ja Marta.

Lisaks perekondlikele teemadele räägib seekordne raamat palju ka üldisest majanduskriisist, mis aastal 2008 kulmineerus Ameerikas  mitmete pankade ning finantsettevõtete kokkukukkumisega. Pinget hoiab üleval ka 2008. aasta presidendivalimiste teema – Barack Obamale elab kaasa kogu Petrone-pere. Isegi tol hetkel vaid 4-aastane Marta suudab valimisjaoskonna ees furoori tekitada, sekundeerides omamõeldud viisijupil “rock-Obama, rock-Obama”.

9. detsembril kell 17 kohtuvad Epp Petrone ja “Minu Eesti 2” autor Justin Petrone lugejatega Viru keskuse aatriumis.

10. detsembril kell 12 on autorid Tartus Tasku keskuse Rahva Raamatu poes, 16. detsembril kell 17 Viljandi Rahva Raamatu poes ja 18. detsembril kell 12 Pärnu Rahva Raamatu poes.

Häid lugemiselamusi!

Rubriigid: Uncategorized, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s