“Minu Omaani” esitlus

Neljapäeval, 7. juulil kell 17 on Tallinnas Viru Keskuse Rahva Raamatu kaupluses Meeli Lepiku raamatu “Minu Omaan” esitlus.

Autor on palunud endaga koos Omaanist vestlema head sõbrad, araabia kultuuri tundja Kattri Ezzoubi ja Anneli Kilici, kes elab juba mõnda aega Omaanis ja tunneb hästi sealset elukorraldust. Näha saab Omaani tutvustavat filmi ja fotoseeriat. Meeli pakub ka ehtsat Omaani kohvi ja datleid ning kuumal päeval värskendust pakkuvat araabiapärast  keefirijooki laban‘it. Et kohaletulnutel oleks põnevam, on Meeli lubanud selga panna Omaani naise traditsioonilise riietuse abaaja ja teha araabiapärase meigi – see peaks andma päris autentse pildi omaanlanna välimusest.

Advertisements
Rubriigid: Uncategorized, sildid: , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

3 Responses to “Minu Omaani” esitlus

 1. Anonüümne ütles:

  Nüüd on vist juba hilja, aga sellist väljendit, nagu “56 sõlme tunnis” ei saa kasutada. Sõlm tähendab juba iseenesest kiirust x meremiili tunnis, seega saab kasutada sõnastuses “56 sõlme”. Hetkel on tegemist kiirusega stiilis 100 kilomeetrit tunnis tunnis.

 2. Anonüümne ütles:

  Aga Tartus? mujal Eestis?

 3. Meeli Lepik ütles:

  Tere Anonüümne, Tõepoolest, sõlme tunnis ei ole korrektne väljend. Tegemist pole siiski kogemata või kogenematusest tekkinud veaga, vaid sõnamäng pealkirjas on taotluslik. Nii lause hoogsama rütmi kui omaanlaste asjaajamise iseloomustamiseks – nagu oleks kõik õigesti, kuid siiski mitte päris 🙂
  Olen nüüd paar kuud Eestist ära, kuid kindlasti tuleksin rõõmuga nii Tartusse kui mujale Eestisse Omaanist ja raamatust rääkima! Usun, et kirjastuse abiga saab miskit sügisel teoks ikka.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s