Esita küsimusi Justin Petronele

Suve lõpus said kõik lugejad esitada küsimusi Anu Samarüütel-Longile (“Minu London”). Intervjuud temaga saate lugeda siit. Nüüd vastab teie küsimustele Justin Petrone (“Minu Eesti”, “Minu Eesti 2”). Küsimused palume kas saata aadressile triinu@petroneprint.ee, lisada need sellesama postituse kommentaariumisse või Facebooki vastava teema alla.

Aega küsimuste esitamiseks on 29. märtsini. Kõikide agarate mõtlejate vahel loosime välja Kaja Kahu raamatu “Minu Guatemala”.

Rubriigid: Uncategorized, sildid: , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

8 Responses to Esita küsimusi Justin Petronele

 1. andrus ütles:

  Kas see sisemine hääl, mis kunagi ütles et mine ja tee selle naisega (Epp) lapsi, on nüüd vaikinud või jätkab sinuga kõnelemist?

 2. Liis ütles:

  Kas oleks liiga ebaaus küsida, kumba maad sa rohkem armastad, Eestit või Ameerikat? On ehk üks südamelähedasem kui teine või mõlemad üsna võrdsed?
  (Hirmsasti tahaks veel teada sellist asja, et kui keegi su sõber, sugulane, tuttav, perekonnaliige … avaldaks soovi sinu jälgedes käia ja samuti Eestisse kolida, julgeksid sa seda talle oma kogemuse põhjal soovitada?)

 3. ummomar ütles:

  Mina küsiksin, et kas Sul on vahest ka koduigatsus Ameerika järele? Ja kui on, siis millega seoses see kõige tugevamalt endast märku annab?

 4. Helen ütles:

  Kas Sa tahaksid, et Eesti sarnaneks mõne koha pealt veidi enam Ameerikaga? Kui jah, siis mille poolest. (Kui ei, siis miks.)

 5. Vaatasin natukene Hannes Võrno saadet, väga armsalt rääkisid eesti keelt! Kas sa võiksid tuua mõne vahva või isegi piinliku seiga seoses eesti keelega – kas siis kusagil seltskonnas või isegi ametiasutuses?

  Liana.

 6. Kicki ütles:

  Kas vahel ei teki tunnet, et Eesti on liiga väike ja siin pole õieti kohta, kuhu vahel argipäeva eest peitu pugeda, sest kõik justkui tunnevad üksteist ja kuulsamatele inimestele ei jäeta piisavalt privaatsust?

 7. daki ütles:

  Mina ootan juba kaks raamatut, et keegi juhiks tähelepanu sellele, et Eesti taksod ei peatu käegaviipe peale! Sinu kui newyorklase jaoks pidi see alguses imelik olema, aga sa pole sellest kirjutanud. Kas oli? Oled seisnud tee ääres nagu lollike, käsi püsti, ja imestanud, miks sa taksot ei saa sellel hallil õudsel maal?

 8. Liina ütles:

  Milline koht / millised kohad Eestis on jätnud kõige kustutamatu mulje? Mis nende kohtade juures kõige muljetavaldavam on olnud?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s