“Minu Ugrimugri” esitlus Viru Folgil

Reedel, 6. augustil esitles Rein Sikk Viru Folgil oma raamatut “Minu Ugrimugri”. Reinuga vestles folgi peakorraldaja Peep Veedla, kohal oli ka kultuuriminister Laine Jänes. Esitluse avas Rein aga hoopis huvitavalt ja palus kõigil kaerajaani tantsida. Nii juhtuski, et Daki ja Kairit vihtusid koos Laine Jänesega tantsida ning sattusid nii ka ajaleheveergudele. Kahjuks ei saanud minister väga kauaks paigale jääda (“Jänesel on jah pidevalt ühed jänesehaagid,” naljatles ta), vaid pidi edasi sõitma Kuusallu, tähistama Veljo Tormise 80. sünnipäeva. Kirjastuse poolt kinkisime aga ministrile ja endisele Tartu linnapeale kolm raamatut: “Minu Ugrimugri” (kuhu sai sisse ka Rein Siku autogramm), “Tartu rahutused” ja Epu “Kas süda on ümmargune?”.

Õhtu jätkus aga sama lõbusalt, Rein meenutas oma ugrimugri lugu ning vahepalaks mängisid noored viiulivirtuoosid Maarja Nuut ja Karoliina Kreintaal Viljandi kultuurikolledžist kauneid palu.

“Minu Ugrimugri” raamatut saab tellida meie kodulehelt petroneprint.ee/minu_ugrimugri.php, samast saab lugeda ka katkendeid raamatust.

Advertisements

About daki

Daki thinks she can write, but actually she is yellow rubber ducky.
Rubriigid: Uncategorized, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s