“Minu Ugrimugri” esitlus Viru Folgil

Reedel, 6. augustil esitles Rein Sikk Viru Folgil oma raamatut “Minu Ugrimugri”. Reinuga vestles folgi peakorraldaja Peep Veedla, kohal oli ka kultuuriminister Laine Jänes. Esitluse avas Rein aga hoopis huvitavalt ja palus kõigil kaerajaani tantsida. Nii juhtuski, et Daki ja Kairit vihtusid koos Laine Jänesega tantsida ning sattusid nii ka ajaleheveergudele. Kahjuks ei saanud minister väga kauaks paigale jääda (“Jänesel on jah pidevalt ühed jänesehaagid,” naljatles ta), vaid pidi edasi sõitma Kuusallu, tähistama Veljo Tormise 80. sünnipäeva. Kirjastuse poolt kinkisime aga ministrile ja endisele Tartu linnapeale kolm raamatut: “Minu Ugrimugri” (kuhu sai sisse ka Rein Siku autogramm), “Tartu rahutused” ja Epu “Kas süda on ümmargune?”.

Õhtu jätkus aga sama lõbusalt, Rein meenutas oma ugrimugri lugu ning vahepalaks mängisid noored viiulivirtuoosid Maarja Nuut ja Karoliina Kreintaal Viljandi kultuurikolledžist kauneid palu.

“Minu Ugrimugri” raamatut saab tellida meie kodulehelt petroneprint.ee/minu_ugrimugri.php, samast saab lugeda ka katkendeid raamatust.

Advertisements

About daki

Daki thinks she can write, but actually she is yellow rubber ducky.
Rubriigid: Uncategorized, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s